přihlášeníkošíkkontaktdopravné
Chovatelské potřeby a krmiva pro hlodavceChovatelské potřeby a krmiva pro psyChovatelské potřeby a krmiva pro kočkyChovatelské potřeby a krmiva pro rybičkyChovatelské potřeby a krmiva pro ptákyChovatelské potřeby a krmiva pro teraristiku
Hlodavci doma
Pes doma
Kočka doma
Rybičky doma
Ptáci doma
Teraristika doma

Rozvoz krmiv denně po Ostravě !!!

Pokud pracujete, bydlíte nebo jen projíždíte Ostravou, přivezeme Vám objednávku na Vámi zvolené místo.

  • Stačí si jen při tvorbě objednávky zvolit způsob přepravy "Rozvoz po Ostravě" a udat adresu doručení. Na výběr máte možnosti doručení v určených časových rozmezích.
  • Rozvážíme denně po celém území města Ostravy v pracovní dny.  
  • V den doručení dostanete informační SMS o doručení. Před doručením Vám ještě zavoláme a potvrdíme si čas doručení. Doručujeme denně v pracovních dnech.
  • Doručujeme převážně v odpoledních hodinách, ale je možné si doručení předem dohodnout i v poledních hodinách (do práce, při průjezdu Ostravou). V takovém případě je nutné si minimálně den předem telefonicky zajistit místo a čas doručení.
  • Objednávky učiněné do 10:00 rozvážíme převážně ještě týž den. Ostatní do 2 dnů od objednání (v pracovní dny). V případě jakýchkoli komplikací Vás vždy budeme telefonicky kontaktovat.
  • Pokud v předem určený čas nebudete v místě doručení, stačí nám zavolat a domluvit si jiné místo či čas doručení v Ostravě. S ohledem na denní itinerář je nutné tuto změnu nahlásit nejpozději do 14:00 v den doručení.
  • Platby přijímáme v hotovosti i pomocí platebních karet. Rovněž je možné uhradit zboží platbou předem platební kartou či převodem, pak při převzetí nic nehradíte.
  • Prosíme zákazníky, aby byli v domluvených termínech v místě určení. Vemte prosím v potaz, že nejste jediný zákazník, který čeká na doručení, a jakékoli zdržení nám nabourává celý plán jízdy. Ostatní pak musí zbytečně čekat na své zboží. Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na Vaše objednávky a přejeme Vám krásný den :)


Dopravné - rozvoz po Ostravě

* osobní doprava do 48 hod. v pracovních dnech po dni objednání či uhrazení platby
Cena nákupu převodem/kartou s dobírkou
do 399Kč 49Kč 49Kč
nad 399Kč 19Kč 19Kč
nad 1500Kč ZDARMA ZDARMA
Chovatelské potřeby a krmiva pro hlodavceChovatelské potřeby a krmiva pro psyChovatelské potřeby a krmiva pro kočkyChovatelské potřeby a krmiva pro rybičkyChovatelské potřeby a krmiva pro ptákyChovatelské potřeby a krmiva pro teraristiku